Kategoriler
Basın Bültenleri

Koton Lingerie İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’ndan göz alıcı renkler ve detaylar

Koton Lingerie 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, yazın doğal ve aynı zamanda ışıltılı renklerinden ilham alıyor. Hafif ve zarif parçalardan oluşan koleksiyon, yazı baştan aşağı şık karşılamak isteyen kadınlara özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kadınlar için her zevke uygun, şık tasarımlar sunan Koton Lingerie 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, feminen ve rahat dokunuşlarla sezona giriş yapıyor. Sezonun trend renkleri ve zarif kumaşlardan oluşan koleksiyonda, Folk Mixture, Valentine’s Day, Zestful, Bridal ve Organic Marine temalı özel tasarımlar öne çıkıyor.

Bohem ve romantik stillerin, çiçek motiflerinin etnik uyumuyla birleştiği Folk Mixturetasarımlarında sıcak dokunuşlu okra tonları, soğuk lacivert tonlarıyla birleşerek vazgeçilmez bir uyum yakalıyor. Tasarımlar, doğanın içinde var olan yeşil tonları ve gül kurusunun pastel dokunuşlarıyla da romantik siluetlere dönüşüyor. Valentine’s Daytemasında, kalp ve dudak grafikleriyle mizah duygusunun artırıldığı, kadifenin soft dokunuşuyla varağın ışıltısının birleştiği kıpır kıpır tasarımlar sunuluyor. Güneş ışığı ve yaz renklerini bir araya getiren Zestful temasında ise taze çiçekler, meyveler ve sonsuz doğadan ilham alan, genç tasarımlar yer alıyor.

Gelin adaylarına özel olarak hazırlanan Bridal temasında Bohem ruhunun egemenliği devam ediyor. Yeni detaylar ve siluetler ile modern bir dokunuşa sahip olan koleksiyondaki iki parça setler, narin danteller ve tatlı somon dokunuşlarla birleşiyor. Doğadaki mavi tonlarının, halat ve ekose desenleri ile danteller, brodeler ve doğal kumaşlar ile harmanlandığı Organic Marine ise klasik ve zamansız parçalar sunuyor.

Koleksiyon, iç giyim şıklığını doku, renk ve desenleriyle yakalıyor. İlhamını yaz mevsiminin doğal, sıcak ve ışıltılı renklerinden alan tasarımlardaki grafikler, desenler, naif danteller ve zarif detaylar; kadınların gardıroplarına hem şık hem de eğlenceli bir dokunuş yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir