Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor


Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor

Gelinliğin dünya lideri Pronovias, markanın Tasarım Direktörü Hervé Moreau tarafından tasarlanan yeni Atelier Pronovias 2019 ve Pronovias 2019 Koleksiyonlarını sundu.

In Bloom, Atelier Pronovias 2019 koleksiyonu, en ince ayrıntısına kadar her gelinin hayallerini gerçekleştirmek için hazırlandı. Koleksiyon, Monet’nin doğanın farklı unsurlarının mükemmel bir uyum içinde bir arada bulunduğu ve ışık ve renk her köşeye dolduğunda en ihtişamlı haline ulaşan Giverny bahçelerinden esinlenilerek yaratıldı. Haute couture koleksiyon, her kadının güzelliğini ortaya çıkarmak için farklı stiller sunuyor:

FARKLI VÜCUT YAPILARINA UYGUN: Atelier koleksiyonu, mükemmel uyumu geliştirirken yeni tasarımlar sunuyor. Bu koleksiyondaki öncelikli yenilik, farklı vücut tipleri ile mükemmel uyum sağlayan ve boyun çizgisini vurgulayan özel dikilmiş korse.

EN SEÇKİN MALZEMELER: Zarif ipek şifon gibi özenle seçilen kumaşlar, tasarımlara doğal bir hareket katıyor. İpek tül, yeni hacimler yaratmak için kullanılırken, ipek krep ve brokarlar, çok özel modellere uygulanan ve markanın DNA’sının bir parçası olan Fransız dantel işlerinde dikkat çekiyor. Farklı kumaşlara uygulanan narin el işlemesi nakışlar, her elbiseyi eşsiz sanat eserlerine dönüştürüyor.

DOĞADAN İLHAM ALINMIŞ DETAYLAR: Koleksiyon boyunca farklı modellerde ortaya çıkan, el işlemeli çiçekler ve olağanüstü tüylerden, zarif dantel kompozisyonlarına, doğa temaları her tasarıma ışıltı katıyor.

ÇEŞİTLİLİK: Her gelinin hayalindeki tasarımı bulmasına olanak sağlayan koleksiyon; renkleriyle de fark yaratıyor. Elbiseler, degradé etkisine sahip ve bitişleri ten rengi, pembe ve fildişi gibi hafif pastel tonlarda.

BENZERSİZ AKSESUARLAR: Gelinliğin tamamlayıcısı duvak konusunda; koleksiyon doğal ipek tülden işlemesiz ve işlemeli gibi pek çok detaya sahip.  Kişiselleştirilmiş bir stil arayanlar için ise elbise ile aynı teknikler kullanılarak hazırlanan ve elbisenin nakışı veya kumaşıyla eşleşecek duvaklar da bulunuyor. Ayrıca sofistike işlemeli korsajlar gelinliklere ışıltı katıyor. Renkli değerli taşlarla işlenmiş ve çiçeklerden ilham alan taçlar, görünüme benzersiz bir dokunuş katıyor.


Pronovias 2019 koleksiyonu ise kadın figürünü saran ve güzelliğini öne çıkaran elbiselerinin özel desenleri sayesinde, vücuda mükemmel şekilde uyan çok çeşitli tasarımları ve siluetleri ile cezbediyor.

HER ŞEKLE MÜKEMMEL UYUM: Pronovias her türlü vücut şekline uygun tasarımlar sunuyor. Koleksiyondaki elbiseler, bu büyük güne biraz romantizm katmak isteyen gelinlere, içlerindeki prensesi tatmin etmek için farklı kabarıklık dereceleri sunuyor. Bu elbiseler, farklı hacimleri desteklemek için uyarlanmış yapılara sahipler. Mükemmel uyumu korurken, aynı zamanda konfor ve zarafet sağlıyorlar.

ÇEŞİTLİ SİLÜETLER İÇİN EŞSİZ TASARIMLAR: Koleksiyon, gelecek sezonun yeni görünümünde sunduğu çeşitli kesim ve siluet seçenekleri ile öne çıkıyor. Kadın bedenini öven ve her vücut tipini mükemmelleştiren elbiseler keşfediyor. Bele oturan ve her geline tam olarak uyarlanabilen prenses kesimli veya A-line tasarımlardan, figürlerini zarifçe göstermek isteyen kadınlar için ideal olan balık kesimine kadar…

YÜKSEK KALİTE KUMAŞLAR: Marka, geometrik şekiller ve çiçek baskılarda saydam zarif kompozisyonlar oluşturmak için şifon, tül, güpür ve dantel işçiliği gibi hafif kumaşlarla hazırlanmış tasarımlar koleksiyonda tercih ediliyor. Mikado ve organza, A-Line stili ve prenses siluet gibi tam elbiseler için bir tuval görevi görüyor. Krep kumaş türü balık kesim ve siluet elbiseler için en iyi seçenek oluyor.

Zarif kreasyonlarla parıldayan boncuk işi, elbiselere zarafet katmaktadır. En ışıltılı gelinler için elbisenin tümüne, başka zamanlarda da en şık tasarımlara özel göz kamaştırıcı korse, sırt ve kemer detayları eklemekte kullanılıyor.

SIRT DEKOLTESİ VE YAKALAR: Koleksiyondaki diğer stiller, hem minimalist hem de balık kesimli elbiselerde geçmişi anımsatan yakalar ve muhteşem sırt dekolteleri içeriyor. Bu tarz gelinlere eşsiz ve farklı bir görünüm kazandırıyor.


HER ORTAMA UYGUN KOMBİNASYONLAR: Koleksiyon, her ortamda gelinin kişiliğini vurgulamak için muhteşem kombinasyonlar sunuyor. Koleksiyonda, popüler ayrılabilir kollar, kısa elbiseler ve ayrık parçalar bulunuyor. Bunun yanı sıra, zarafetten tek bir ödün vermeyen, klasik görünüme çeşitlilik katan özelleştirilebilir kuyruklar ve çapraz etekler de yer alıyor.