Tchibo’dan mutfakta pratik çözümler


Tchibo sizi yılın bu ilk aylarında, mutfaklarınızı yenilemeye davet ediyor. Seramik kaplamalı dökme alüminyum tavalar, her döneme hitap eden emaye ürünler, hayatı kolaylaştıran taşınabilir atıştırmalık ve saklama kaplarının yanı sıra bıçak, makas ve kurulama bezleri gibi mutfak yardımcıları Tchibo’da sizi bekliyor.

Tchibo’dan mutfakta pratik çözümler


Tchibo, mutfağınıza yenilik katacak fikirler ve birbirinden pratik ürünlerle mutfağınızda yepyeni bir düzen yaratmaya yardımcı oluyor. Tchibo’da geçen yılın en çok satan mutfak ürünü olan Taşınabilir Yoğurt Kabı, 2019’da da müşterilerle buluşuyor. Yoğurt gibi yiyecekleri güvenli şekilde taşımak için tasarlanan ürünün ayrı üst kısmında müsli ya da meyve saklanabiliyor. Tchibo’nun Taşınabilir Yoğurt Kabı yanında kaşığı ile birlikte sunuluyor. Bu ürünle benzer özellikleri olan Taşınabilir Atıştırmalık ve Yemek Kabı ve Taşınabilir Çorba Kabı da tazeliği yanınızda taşımaya imkan veriyor. Koleksiyonda ayrıca fonksiyonel özellikleri sayesinde keyifle kullanabileceğiniz Katlanabilen Yemek Kabı, Katlanabilen Saklama Kabı ve farklı saklama kutuları yer alıyor.

Değişmeyen güzellikleriyle emaye ürünler yeniden mutfaklarda

Tchibo yeni koleksiyonunda, nostaljik görünümü ve dayanıklı çelik yapısı ile her döneme hitap eden emaye ürünler de sunuyor. Paslanmayan, çizilmeyen, kolay temizlenen, ısıyı eşit bir şekilde dağıtırken yüksek ısıya karşı da dayanıklı olan emaye ürün grubunda; Fırın Kalıpları, Salata Kasesi ve Baton Kalıp yer alıyor.

Emaye grubunun yanı sıra farklı boylarda sunulan Seramik Kaplamalı Dökme Alüminyum Tava, az yağ ile kızartma yapmak için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. Tchibo’nun bu özel tavaları yanmayı ve yapışmayı engellediği gibi kolay bir şekilde temizlenebiliyor. 

Fonksiyonel yardımcılar

Ev hayatında zamanımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz mutfakta pratik çözümler önem taşıyor. Tarifleri veya notlarınızı düzenlemeye yardımcı olacak Not Rulosu Tutucusu, arka kısmındaki yapışkanlı bantları sayesinde düz yüzeylere monte edilebiliyor. Çocuklarınızın da çok seveceği Yapışkanlı Tahta ise 4 parça tebeşir ve 8 adet mıknatıslı çıkartma ile birlikte veriliyor. Bir başka fonksiyonel ürün olan Yer Tasarruflu Altlık, büyütmek için birbirine takılabilen 2 adet parçadan oluşuyor. Mutfaktaki en klasik yardımcılarımız olan Kurulama Bezleri ise yüzde 100 pamuklu malzemesi ile mükemmel emicilik sağlarken, yüzeylerde iplik bırakmıyor. Ekmek kutuları, bıçak setleri, yeşillik makası, spatula, yemek kaşığı ve karıştırma kaşığı gibi renkli yardımcılar Tchibo’nun koleksiyonundaki diğer ürünler arasında yer alıyor.

Tchibo’nun “Mutfakta Pratik Çözümler” koleksiyonu, 27 Şubat itibariyle www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo mağazalarında yer alıyor. Müşteriler bu kaliteli ve fonksiyonel ürünleri 444 28 26 numaralı telefondan Tchibo müşteri hizmetleri hattı üzerinden telefonla da sipariş verebiliyor.

Tchibo’nun “Mutfakta Pratik Çözümler” koleksiyonundan bazı ürünlerin fiyatları:


Taşınabilir Atıştırmalık ve Yemek Kabı

* Taşınabilir Atıştırmalık ve Yemek Kabı Büyük Boy 69,95 TL; Küçük Boy 59,95 TL

* Taşınabilir Çorba Kabı 54,95 TL


Taşınabilir Yoğurt Kabı

* Taşınabilir Yoğurt Kabı 44,95 TL

* Katlanabilen Yemek Kabı 69,95 TL

* 2’li Katlanabilen Saklama Kabı 59,95 TL

* 2 Adet Saklama Kutusu 89,95 TL


* 2 Adet Taze Tutan Saklama Kutusu 59,95 TL

Küçük Emaye Fırın Kalıbı

* Küçük Emaye Fırın Kalıbı 79,95 TL

* Emaye Fırın Kalıbı 89,95 TL


Emaye Salata Kasesi

* Emaye Salata Kasesi 89,95 TL

* Emaye Baton Kalıp 79,95 TL


Seramik Kaplamalı Dökme Alüminyum Tava 20 cm

* Seramik Kaplamalı Dökme Alüminyum Tava 20 cm 129,95 TL; 24 cm 139,95 TL; 28 cm 149,95 TL

* Kesme Tahtalı Ekmek Kutusu 139,95 TL

* Ekmek Kutusu 179,95 TL


Not Rulosu Tutucusu

* Not Rulosu Tutucusu 39,95 TL

* 2’li Mutfak Bıçağı Seti 54,95 TL

* Yeşillik Makası 34,95 TL

* 3 Adet Kurulama Bezi 54,95 TL

* 2 Adet Yapışkanlı Tahta 69,95 TL


* 2 Adet Yer Tasarruflu Altlık 39,95 TL