Stilinize ilham katacak görünümler


Moda dünyasının yaşattığı heyecan dolu anlara şahitlik eden şehir merkezleri, yoğunluğu ile göz kamaştırıyor. İddialı görünmek ve tarz sahibi olmak isteyen kadınlar için yaz aylarında sokaklar eşsiz bir fırsattır. Bu zamanlarda farklı denemeye açık ve cesur olmanın keyfini çıkartmalısınız.

Stilinize ilham katacak görünümler

Bohem esintiler


Moda dünyasının tanınmış isimlerinden birisi Lucy Williams ile bohem stile dolabımızda yer açıyoruz. Stilinin ünlü olan formlarını genel olarak bohem parçalar arasından seçen Williams’ın çiçek desenleri, file çanta ve mom jean görünümlerini birleştirdiği bu stil sizlere yeni bir görünüm katacak.

Basic parçalar birleşiyor


Yaz aylarının kurtarıcı parçası elbiseler olabilir, fakat aynı elbiseleri giyenler bu durumdan sıkılmış olabilir. Basic parçalarla yaz görünümüzle daha fresh bir duruşa sahip olabilirsiniz. Sosyal medyada sürekli karşımıza çıkan Pernille Teisbaek, şort formlarını yenilerek bu yaza giriş yapmıştı. Şehir hayatında rahatlıkla giyebileceğiniz bu şortları mutlaka denemeniz lazım.

Elbiseler ve spor ayakkabılarÜnlü olan en eski stillerden birisi, yani elbise ve converse ikilisi karşımıza çıkıyor. Rahat bir elbise, spor ayakkabı giyerek farkında olmadan kendinize minimal bir stil oluşturabilirsiniz. Marie Von Behrens’in en güzel haliyle kombinlediği bu rahat görünüm yaz stillerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Jean zamanı


Zamansız, şık ve rahat deyince aklınıza muhtemelen jean parçalar geliyordur. Tasarımcı kimliğiyle beraber gösterimizi kamaştıran bir isim olan Shea Marie’nin basit parçalardan oluşan bu yaz stilinden esinlenebilirsiniz. Basit parçalarla nasıl şık olabilirim diyorsanız Shea yeni it-girl modeliniz olabilir.

Zamansız şıklıkModası geçmeyen desen hangisidir diyecek olursanız akla gelen ilk parça şüphesiz leopar olacaktır. Leopar desenli bir etekle yaz şıklığını eline geçiren Anne Laure Mais yeni ilham kaynağınız olabilir.