Erkekler ilk buluşmada ne giyebilir?


Erkekler ilk buluşmada karşı cins tarafından beğenilmek ve onlarda olumlu bir izlenim bırakmak isterler. Bu yüzden erkek olarak ilk buluşmada hangi tarzda ve ne giydiğiniz oldukça önemlidir. Onu her anlamda etkilemek isterim ama ilk buluşmada dış görünüşüm öncelikli gelir diyorsanız, erkekler ilk buluşmada ne giyebilir başlıklı konumuza göz atmadan geçmeyin.

Erkekler ilk buluşmada ne giyebilir?

Akşam yemeğinde ilk buluşma


Şık bir restoranda ve mum ışığında romantik bir akşam geçirmeyi mi planlıyorsunuz? Bu yemek hem sizin, hem de onun için mükemmel olmalı. Restoranın ambiyansına mutlaka uygun bir çift olmanız gerekiyor. Klasik seven erkeklerden iseniz gri, siyah veya koyu lacivert şık bir takım elbiseyi önerebiliriz. Kibirli görünmek değil, şık ve çekici olmak istiyorum derseniz, beyaz bir tişört giyerek bu kombini yumuşatabilirsiniz. Kösele ayakkabı giymek yerine süet spor modelleri de tercih edebilirsiniz.

Gündüz ilk buluşmaİlk buluşma için şehre yakın günlük bir geziye sevdiğiniz bir müzenin turuna çıkacak ve rahat giyinmek mi istiyorsunuz? O halde koyu renk dar pantolon ve şort giyebilir üstüne de gömlek giyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise uzun yürüyüşleri göz önünde bulundurarak spor ayakkabı giyebilirsiniz.

Sinemada ilk buluşmaSinemaya gideceksiniz ve ne giyeceğinizi bilmiyor musunuz? O halde, sinema öncesinde ya da sonrasında bir şeyler içme ihtimaliniz varsa rahat giyinebilirsiniz. Bej veya gri kanvas pantolonları, indigo kotları, kahve veya bordo şortları tercih edebilirsiniz. Üst olarak ekose veya kot gömlekleri deneyebilirsiniz. Bir çift kahverengi ya da siyah spor ayakkabıyla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.