Eğlenceleri sabaha kadar süren şehirler


İnsanın yaşı kaç olursa olsun mutlaka eğlenmek ister. Herkesin eğlence anlayışı farklı olabilir fakat müzik ve dans hepimiz için eğlence anlamına gelebilir desek hata etmemiş oluruz. Bazı şehirler bu eğlenme işini çok daha ciddiye alıyor ve ara sıra değil, her gece sabahlara kadar süren etkinlikleriyle her ülkeden insanların dikkatini çekiyorlar. Bu yazımızın konusu eğlenceleri sabaha kadar süren şehirler

Eğlenceleri sabaha kadar süren şehirler

Ibiza, İspanya


Gece hayatıyla tanınan İspanya’nın Ibiza adası sizlere sınırsız eğlence imkanı sunuyor. “Sabaha kadar eğlence” diyenlerdenseniz, burası tam sizlere göre, her yerde dans eden insanlar mı desek yoksa dünyanın farklı yerlerinden ünlü DJ’ler ve şarkıcılar mı desek bilemedik… Oraya gittiyseniz Priveledge’taki köpük partisine katılmadan dönmenizi önermeyiz.

Berlin, Almanya


Yılın 365 günü her türlü eğlenceyi eksik etmeyen Berlin, eğlence düşkünlerinin en çok tercih ettiği yerlerden biri. Her zevke hitap eden barları ve gece klüpleriyle sizlerin rüyalarını süsleyecek.

Sao Paulo, Brezilya


Dünyanın en büyük dördüncü şehri olarak geçen burası, Güney Amerika’nın karnaval ve parti şehri olarak kabul ediliyor. Bu çılgın şehirde gece yarısı başlayan eğlence öğlen saatlerine kadar devam ediyor.

Mykonos, YunanistanBu güzel Yunan adası güneş ve parti tutkunlarını, yani sizleri çağırıyor. Gündüz denizin keyfini çıkaran turistler geceleri eğlencenin dibine vuruyor.

New York, ABD


Dünyanın en güzel restoran ve barlarına ev sahipliği yapan New York asla eskimeyen şehirlerden biri. Her bir sokakta farklı şarkılarla ve konseptlerle eğlenebileceğiniz partiler ve roof top eventler var.

Playa del Carmen, Meksika


Yaz gecelerini uyuyarak geçirmek istemeyenlerdenseniz mutlaka Playa Del Carmen’e gitmelisiniz. Deniz kenarında başlayan happy hourlar gece saatlerinde büyük klüplere dönüşmeye başlıyor.

Koh Phangan, TaylandDünyanın en büyük plaj partisi olan Full Moon, yani (Dolunay) Festivali’ne her ay 10.000’den fazla insan katılıyor. Beyaz kumların üzerinde tekno, hip-hop, trans gibi bir çok müzikle eğlenen kalabalık, sabahın ilk ışıklarına kadar eğleniyor.