2018 yazının trend renkleri


Moda değişiyor, bu sebeple her yıl ve her sezon karşımıza farklı renk tonları geliyor. Dünyanın en ünlü moda tasarımcıları bu yılın renk trendlerini açıklamakla beraber, bu renkleri tercih eden insanların diğer insanlara göre çok daha ilgi çekici bir hal aldığını duyurdu. 2018 yazının trend renkleri bu yazımızın konusu.

2018 yazının trend renkleri

Kiraz domates


Bu parlak ve sıcak turuncumsu rengi bu yaz her yerde görmekle beraber, yaza ne kadar uygun olduğunu tartışabileceksiniz. “Tüm ilgi üzerimde” diye bağıran bu renk bu yazın vazgeçilmez renklerinden biri oldu.

Pembe lavanta


Oldukça yumuşak ve bir o kadar havalı görünen bu rengi feminen havasındaki yazlık elbiseler, dökümlü üstler ve etekler sahiplenmiş durumda. Maskülen bir havaya sahip olmak istiyorsanız takım elbiselerde de bu rengi kullanabilirsiniz.

Çayırkuşu


Bu parlak ve coşkulu sarı güneşli ayların bu sene vazgeçilmez rengi olacakkır. Eğer cesur bir tarza sahipseniz baştan aşağı bu rengi giyebilir ve kombinler yapabilirsiniz. Utangaç bir kişiliğe sahip kişilerden iseniz tek bir parçayla başlayıp daha sonra kombinlerinizi bu rengin üstüne inşa edin. Bir kez bu rengi kullanınca bir daha bırakamayacaksınız.

Bebe mavisiMaviyi sadece erkekler kullanır diye bir şey yok, bu sebeple 2018 yazında bu güzel mavinin rengini istediğiniz gibi kuşanabilirsiniz. Her renk tonunda oldukça fresh ve muhteşem bir uyum yakalayan bu rengi bu yaz mutlaka denemelisiniz.

Acı biber


Eğer kiraz domatesin kırmızısını giyebilecek kadar cesur olmadığını düşünenlerdenseniz bu renk tam sizlere göre. Kahverengi içeriğine sahip, daha koyu bir tona sahip bu renk aynı anda hem daha canlı hem de daha yumuşak görünüyor.

Morötesi


Her yıl trend renkler arasında yerini mutlaka gördüğümüz bu renk, bu yaz da çok ünlü. Bu renk her şeyle, her daim giyilebilir bu nedenle kıyafetlerinizde kullanmasanız bile mutlaka bu renk bir aksesuar kullanmanız da fayda var.

Marsala rengiBu sezonun en hassas renklerin birisi de bu renk. Eğer bronz bir tene sahipseniz çok daha yakışacaktır. Eğer bu yaz düğüne katılmayı düşünüyorsanız bu renkle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.