Erkekler için uzun saç modelleri


Gür ve parlak saçlara sahip erkeklerin şanslı genlere sahip olduklarını söyleyebiliriz. Bizim fikrimiz bu şanslı azınlıkta olan erkeklerin saçlarını uzatmayı mutlaka denemeleri gerektiğidir. Uzun saçlı erkeklerin kişiliğinin daha zor ama daha çekici göründüklerine dair yaygın bir inanış olsa da yapmanız gereken sevdiğiniz ve kendinize yakışan modeli seçmektir. Eğer siz de saçlarınızı uzatmaya karar verdiyseniz erkekler için uzun saç modelleri hakkında hazırladığımız mini rehberden kendinize göre bir model mutlaka bulabilirsiniz.

Erkekler için uzun saç modelleri

Man bun


Özellikle kirli sakallı erkekler bu saç modelini kullandıklarında ortaya çok cool bir görünüm çıkıyor. Eğer siz de bu stili denemek isterseniz başınızın arka kısmındaki bütün saçınızı toplayıp lastik tokayla sabitlemeniz yeterli olacaktır.

Doğal dalgalar


Doğal görünümler geçtiğimiz seneden beri erkekler arasında en dikkat çeken trendlerden biri. Siz de uzun saçlarınızı kendi haline bırakabilir veya saçlarınız düzse şekillendirici köpük uygulayıp kurutarak doğal, dağınık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uzun mohawk


Sadece bir tarafı uzun bu saç modeli geçtiğimiz sene oldukça sevilmişti. Hatta uzun olan taraf örgü gibi stillerde de kullanılarak orijinal bir görünüm elde edilebiliyor.


Dağınık at kuyruğu


Özellikle hafta sonu geldiğinde tercih edebileceğiniz bu modeli güneş gözlükleriyle stilinizi tamamlayarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yarım at kuyruğu


Her sene uzun saçlı erkeklerin favori olan bu saç asla trendliğini yitirmiyor! Saçınızı sadece üst kısmını toplayıp lastik tokayla sabitleyerek elde edebileceğiniz bu model sizi oldukça güçlü ve çekici gösterecektir.

UndercutUndercut saçları kısa saçlı erkekler kullanacak diye bir durum yok. Örnek verecek olursak, saçlarınızın ense ve yan kısımlarını çok kısa, üst kısımlarını uzun şekilde bırakırsanız, yukarıdaki fotoğraftaki gibi topladığınızda ortaya çok orijinal bir görünüm çıkacaktır.