Kadınlar ilk buluşmada ne giymeli?


Kadınlar dolaplarında ne kadar kıyafet olursa olsun, bir buluşma için saatlerce dolabın altını üstüne getirerek ne giyeceklerine karar vermeye çalışırlar. Hatta genelde en yakın arkadaşlarının fikirlerini almak isterler. Kadınlar ilk buluşmada ne giymeli sorusunun yanıtı kişinin stiline göre değişebilse de size fikir verecek bazı alternatifleri bu yazımızda paylaşıyoruz.

Kadınlar ilk buluşmada ne giymeli?

Blue jean, beyaz t-shirt ve stiletto


Çoğu kadının dolabında “must have” giysilerden oluşan kombinler bulunmaktadır. Bu parçalar arasında olan blue jean ve stilettonun oluşturacağı kadınsı görünümün yanında, siyah ceket ve beyaz t-shirt ile hafif maskülen bir hava oluşturabilirsiniz.

Salaş elbise, babet ve çapraz mini çanta


Omzu açık, mümkünse iri desenli veya çiçekli  rahat bir elbise giymek özellikle sahilde gezecekseniz güzel bir tercih olabilir. Elbisenin altına giyilecek, yaz modasına uygun bir babet kombininizi mükemmel şekilde tamamlayabilir.


Siyah elbise, stiletto ve el çantası


Kısa bir elbise giymek istemiyorsanız ve oldukça şık bir restorana davetliyseniz, giyebileceğiniz en asil ve en garanti tercihlerden biri diz üstü dar kesim siyah elbise olacaktır. Eğer biraz daha çekici görünmek istiyorsanız sezonun trendi olan örümcek desenli çorapları giyebilirsiniz.

Boyfriend jean, kısa siyah t-shirt, sneaker ve sırt çantasıİlk buluşmada sportif biriyle 3. nesil bir kahveciye mi gideceksiniz? O zaman bu kombin sizin için hem rahat hem de şık bir tercih olacaktır. Sezon trendi yüksek bel antrasit bir jean ve göbeğinizi biraz açık bırakacak siyah bir t-shirt ile ne kadar havalı duracağınıza siz bile şaşıracaksınız.