English Home kozmetik ürünleri ile sizlerle!


Paraben ve alkol içermeyen yapısı ile taze, yenilenmiş bir cilt için English Home’un yeni hazırlanan kozmetik ürünleri tüm mağazalarında ve www.englishhome.com.tr’de sizlerle!

English Home 3’ü bir arada Temizleme, Peeling, Maske, Salisilik asit ve gliserin ile zenginlestirilmis özel çok amaçlı formülü ile gözenekleri temizler ve cildi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olur.

English Home Micellar Temizleme Suyu; tek seferde, durulamaya gerek kalmadan, makyajınızı temizlemenin, cildinizi nemlendirmenin kolay bir yoludur. Gliserin ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde cildinizi tazelemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Aloe Vera ve Salatalık özü sayesinde, uzun süre rahatlatıcı etkisini ve yumuşaklığını cildinizde hissedeceksiniz.


English Home Canlandırıcı Tonik; Gliserin ile zenginleştirilmiş özel formülü ile cildinizi temizler ve nemlendirir. İçeriğinde yer alan Pantenol cildin doğal nem dengesini korurken, aloe vera ve salatalık özlü yapısı cildinizin uzun süre yumuşak kalmasını sağlar.