Kategoriler
Moda

Zayıf gösteren kıyafetler


Kendine daha güvenli, giydiği elbisenin içinde daha iyi hissetmek isteyen kadınlar diyet ve sporu hayatlarından eksik etmezler. Aslında asıl amaç vücudun fit görünmesini sağlamaktır. Kilo verme sürecinde ise en çok uğraş ve emek gerektiren yer hiç kuşkusuz bel bölgesidir. İstediğiniz bele kavuşana kadar zayıf gösteren kıyafetler ile de hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Zayıf gösteren kıyafetler

Yüksek belli kıyafetler


Farklı vücut tipine sahip olan kadınların kullanabilmesi açısından yapılmış yüksek belli kıyafetler, günümüzde bir trend haline gelmiş ve kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Dikey çizgili kıyafetler


Yatay çizgilerin sizi daha geniş gösterebileceğini ve ters mantığın dikey çizgilere uygulandığını duymuşsunuzdur. Bir bluz, gömlek veya pamuklu tişört giymek üzerinde bulunan dikey çizgi tasarımlar hem zayıf görünmenize yardımcı olur hem de trend görünmenizi sağlar.

Çan etek, etek pantolon ve A kesim kıyafetlerAşağıya doğru genişleyerek inen siluet beliniz ve bacaklarınız arasında kontrast yaratarak belinizi ince göstermek adına harikalar yaratmaktadır.

Peplum üstler


1940’lı yılların klasik silueti bu noktada kullanılabilecek seçeneklerden sadece biridir. Dikişi tam bel başlayan bu giysiler kıvrımları ortaya çıkarmak amacıyla kadınların gözdesi olmuş bulunmakta.

Anvelop elbiseler


V yaka, anvelop elbiseler kullanabileceğiniz en rahat ve şık elbise modelleri olarak görülmekte. Bunun dışında, vücut şeklinizi olabildiğince zayıf gösterecek ve fazlalıklarınızı gizlemenize yardımcı olacaktır.