Deichmann ile ayaklar hafifliyor


Deichmann’ın bu sezon koleksiyonunda yer alan terlik ve sandalet modelleriyle 7’den 70’e herkes yazın kavurucu sıcaklarına hazır. Rahatlık ve şıklığı bir arada arayanlar, markanın birbirinden renkli sandalet modellerine gardıroplarında yer ayırıyor. Rahatına düşkün kadınlar düz, bantlı sandalet ve terlikleri tercih ederken; daha fazla şıklık arayanlar markanın birbirinden iddialı dolgu topuk sandaletlerini seçiyor. Tek ve çift bantlı terlikler ise sezonun favorileri arasında.

Tatil bavullarının vazgeçilmezi sandalet ve terlik, rahatçaseyahat etmek isteyen erkeklerin en iyi yol arkadaşı oluyor. Yaz aylarının kurtarıcısı olan modeller, günün her saati her kombinle uyum sağlayarak sezonun başrol oyuncusu oluyor. Siyah, kahverengi ve pastel tonların hakim olduğu sandalet ve terlikler hem şık hem de rahat olmak isteyen erkeklerin kurtarıcısı haline geliyor.


Yaz sıcaklarında büyükler kadar çocuklar da Deichmann’ın terlik ve sandaletleriyle rahat bir nefes alıyor. Mavi ve pembe renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonla çocuklar tüm gün açık havada rahatça koşmanın keyfine varacak.