Kategoriler
Moda

2018 mayo ve bikini trendleri


Kadınların yaz aylarında en önem verdikleri konulardan biri mayo ve bikini seçimidir. Konumuza geçmeden evvel mayo ve bikinilerin bu yıl oldukça farklı olduğunu belirtmek isteriz. Bazı modeller eski mayo ve bikinileri hatırlatırken bazıları da oldukça göz kamaştırıcı ve bir o kadar da iddialı. Merakınızı iyice artırdıysak, dilerseniz 2018 mayo ve bikini trendleri neleri kapsıyor bir göz atalım…

2018 mayo ve bikini trendleri

Önden bağlı bikini ve mayolar


Bu senenin trendi olan önden bağlı bikini ve mayolar, bir süredir sevilen ve talep gören modeller arasındaydı. Bu modellerin genellikle ön bağları fırfırlı olanları daha çok tercih ediliyor. Esin kaynağının ise erkeklerin giydiği kravat ve kadınların giydiği badi olduğu söyleniyor..

Tek omuzlu bikini ve mayolar

Tek omuzlu mayolara konsept olarak yeni diyebiliriz, ancak bildiğimiz gibi mayolar bir döngünün neticesinde oluşturulur. Oldukça sevimli ve bir o kadar çekici duran bu mayolar bu yaz pek çok kadın tarafından tercih edileceğe benziyor.

El işi bikini ve mayolarÜnlü bir modacı, birkaç ay önce 2018 mayo trendlerini bomba gibi patlatacak bu mayo ve bikinileri tanıttı. Genellikle V yakan olan modeller kadınları oldukça çekici göstermesiyle ünlü oldu. Hem seksi hem de şirin gözükmek isteyenler için ideal bir seçim olacbilir. Ayrıca kadınlar bu mayo ve bikinilerle çok rahat hissettiklerini söylüyor.

Püsküllü bikini ve mayolar


Püsküllü mayo ve bikiniler geçen sene de büyük bir ilgi gördü. Ancak bu yıl konsept biraz daha geliştirilerek modeller üzerinde değişimler yapıldı. Bu halleriyle çok daha büyüleyici oldukları bir gerçek.

Kayışlı mayolar


Bu model 2018’in en çok konuşulan modellerinden biri. Önden çapraz gelen mayolar arkadan ve önden bağlanabiliyor. Bu modelin kadınların vücutlarını daha zayıf gösterdiğine dikkat çekiliyor. Rahat olacağı konusunda şüphelerimiz olsa da bu yaz iddialı olmayı seven kadınların en çok tercih edeceği mayolardan biri olacağı benziyor